کلینیک سلامت روان

 

معرفی

هرگاه صحبت از سلامتی به میان می آید، هدف، تنها سلامت جسمانی نیست چرا که درصد قابل توجهی از بیماریهای انسان منشا روانی دارد که این امر بر اهمیت توجه به سلامت روان می افزاید. سلامت روان از یک سو به داشتن احساس آرامش، امنیت و به دور بودن از اضطراب و افسردگی و تعارض های مزمن روانی اشاره دارد و از سوی دیگر به معنای بهره مندی از سلامت ذهن، اندیشه و تفکر است.

برهمین اساس و به منظور ارتقای کیفیت خدمات در حوزه سلامت روان برای کارمندان محترم سازمان صداوسیما و نیز به دلیل اینکه فعالیت در حوزه سلامت روان نیاز به یک کارگروهی دارد، کلینیک سلامت روان از اردیبهشت ماه سال 1395 در مرکز بهداشت و درمان سازمان، آغاز به فعالیت نمود.

نام مسئول: خانم دکتر آرزو جعفری سلطان آبادی

 

شرح وظایف و سطح خدمات

خدمات روانپزشکی و روانشناختی از قبیل مشاوره فردی، مشاوره خانواده و ازدواج، مشاوره برای درمان اختلالات بالینی روانشناسی (مانند اضطراب، افسردگی و وسواس)، مشاوره شغلی، تحصیلی و سایر موارد از این دست

از جمله فعالیتهای دیگر کلینیک سلامت روان ارزیابی و انجام آزمون های روانشناختی از قبیل آزمون های شخصیت، رغبت سنجی، رضایت زناشویی، افسردگی، اضطراب و غیره است که زیر نظر کارشناس محترم بخش سرکار خانم حنانه انبارلوئی(کارشناس روانشناسی بالینی) انجام می شود.

همچنین نظر به اینکه پیگیری روند درمان از ارکان مهم خدمات روانشناختی است، نیاز به حضور یک مددکار اجتماعی درگروه درمانی سلامت روان حس شد. لذا از روز هفدهم اردیبهشت 96 آقای رسول فلاحیان (فوق لیسانس مددکاری) به عنوان مددکار اجتماعی واحد کلینیک سلامت روان آغاز به فعالیت نمودند.

همکاران در کلینیک سلامت روان تمام اهتمام خود را به کار بسته اند تا مطلوب ترین خدمات در حوزه روانپزشکی و روانشناسی در قالب کارگروهی ارائه گردد.

 

ساعت کار:

همه روز  از ساعت 8 تا 19 و پنجشنبه ها 12 تا 8

 

محل استقرار واحد:

خ ولیعصر، بالاتر از پارک ساعی، نرسیده به بیمارستان دی، کوچه ترابنده، ساختمان شماره 2 مرکز بهداشت و درمان صدا وسیما، طبقه 2

 

 

ساعت حضور متخصصان و کارشناسان کلینیک سلامت روان (ویزیت از طریق تعیین وقت انجام می شود.)

ایام هفته

صبح ها

عصرها

شنبه

روانپزشک: دکتر مرسده سمیعی

روانشناس: دکتر سعید متولی

 -

یکشنبه

روانشناس: دکتر آرزو جعفری سلطان آبادی

روانپزشک: دکتر خاطره عظیمی

روانشناس: دکتر احمد برجعلی

دوشنبه

روانپزشک: دکتر مرسده سمیعی

روانشناس: دکترسعید عبادی زارع

روانپزشک: دکترمرسده  سمیعی

روانشناس : دکتر سعید عبادی زارع

سه شنبه

روانپزشک: دکتر محمود توانا

روانپزشک: دکتر نسرین دودانگی

روانشناس: دکتر مرضیه پهلوانی مازندرانی

چهارشنبه

روانپزشک: دکتر زهرا ذوالفقاری

 -

پنجشنبه 

روانشناس: دکتر سیامک طهماسبی  / یک هفته در میان 

( یک هفته در توانبخشی ویک هفته در کلینیک سلامت روان)

 

 

 

تلفن های تماس با کلینیک سلامت روان

386-237-235-  85502235           

 

شماره تلفن تعیین وقت برای مراجعه به کلینیک سلامت روان:

85502000