استقرار پزشک متخصص قلب و طب اورژانس در شیفت شب مرکز
در راستای ارتقاء کیفیت خدمات درمانی از ابتدای آبان امسال در شیفت شب اورژانس ساختمان شماره 1 مرکز بهداشت، پزشک متخصص قلب و طب اورژانس به صورت مقیم و آنکال حضور خواهند داشت.

 

دکتر سید حمید حسینی، مدیر کل مرکز بهداشت و درمان سازمان با بیان این مطلب گفت: با توجه به حجم مراجعات بیماران به اورژانس مرکز بهداشت و درمان و نیز ضرورت ارتقاء کیفیت خدمات درمانی اورژانسی و نیز تسریع در ارائه خدمات بالینی مناسب به بیماران قلبی-عروقی و تسهیل در فرایند پذیرش بیماران قلبی، از ابتدای آبان ماه امسال، متخصصان محترم قلب و عروق و طب اورژانس در بخش اورژانس مرکز در شیفت شب از ساعت 19 الی 24 مقیم خواهند بود.

 

وی افزود: از ساعت 24 تا صبح روز بعد نیز این همکاران به صورت "آنکال" آماده ارائه خدمت به همکاران ارجمند و خانواده های ایشان هستند.

 

دکتر حسینی با ابراز خرسندی از توجه ویژه معاون محترم منابع مالی و سرمایه انسانی سازمان، جناب آقای مهندس شهریاری به مرکز بهداشت و درمان تصریح کرد: خوشبختانه با تخصیص اعتبارات مناسب به مرکز بهداشت و درمان براساس انتظارات مسئولان محترم سازمان و نیز در راستای وظایف محوله، برنامه ها و مداخلات پیشگیرانه و ارتقاء کیفیت درمان در همه بخشهای بالینی در دستور کار این مرکز قرار گرفته و انشاءا.. در آینده ای نزدیک، خدمات بهداشت و درمان برای همکاران عزیز گسترش خواهد یافت.

تاریخ انتشار: دوشنبه 19 مهر 1395

جهت ارتباط با سر دبیر می توانید از ایمیل shefa@irib.ir استفاده نمایید