مراسم روز پرستار برگزار شد.
همزمان با ولادت حضرت زینب (س)، مراسم روز پرستار با حضور مدیرکل محترم و جمعی از مدیران و مسئولان مرکزبهداشت، چهارشنبه شب (یازدهم دی ماه) در سالن بوستان مجتمع رفاهی ملاصدرا برگزار شد.

 

دکتر حسینی مدیرکل محترم مرکز بهداشت در این مراسم ضمن تبریک به مناسبت روز میلاد حضرت زینب (س)، پرستار همه عاطفه ها و همه ستاره های درخشان ایمان و عفت گفت: خسته نباشید، گرچه می دانم خستگی را خسته کرده اید تا مبادا شرمسار خانواده ای شوید که چشمشان به التیام دردهای عزیزانشان است. 

 

دکترحسینی همچنین گفت: هر حرکت انسانی یک پرستار برای بیمار یک حسنه است و کمکی است به انسانی محتاج، کمک؛ آن هم در شرایطی حساس در کنار طبابت. از تعهد و اخلاص تان تشکر می کنم و امیدوارم همواره دعای خیر بیماران بدرقه راه تان باشد.


گفتنی است در این مراسم از پرستاران نمونه مرکز، خانم ها صبح گل، مقصود، عبداله پور و آقایان شعبانی، کوهساریان و خانی تقدیر شد.


همچنین خانم ها رزاقی، نکونام و آقای آقاباقری از کارکنان منتخب پذیرش و خانم ها نوبخت، نمایندگی، بدخشان و آقای گودرزی از کارکنان نمونه بهداشتکار دهان و دندان بودند که در این مراسم از آنها قدردانی شد.

پیوستها

تاریخ انتشار: شنبه 14 دی 1398

جهت ارتباط با سر دبیر و مسئول سایت می توانید با شماره تلفن 85502135 تماس بگیرید.