اردوی سه روزه توان خواهان در زیباکنار
به همت واحد توان بخشی مرکز بهداشت و درمان اردوی فرهنگی ورزشی سه روزه ویژه توان خواهان و خانواده های آنان در زیباکنار برگزار شد.

 

 

به گزارش روابط عمومی دکتر حسینی رئیس مرکز بهداشت و درمان سازمان هدف از برگزاری این اردو را تعامل هرچه بیشتر خانواده ­ها و مددجویان و توان­ خواهان مرکز با اولیا و مربیان توان­بخشی برای اجراء برنامه­ های بازتوانی ذهنی و جسمی فرزندان توان­ خواه ذکر کرد و افزود: ایجاد روحیه نشاط و امید و خودباوری در والدین توان ­خواهان در این اردوهای مشترک موجب همکاری بیشتر والدین در فرآیند درمان مددجویان و فرزندان توان­ خواه می شود.

 

وی تصریح کرد: موفقیت در درمان توان­ خواهان ذهنی و جسمی مستلزم همکاری و تشریک مساعی سه ضلع مربیان، والدین و کودکان توان­ خواه است و غفلت از نقش مؤثر هر کدام از این اضلاع درمانی موجب هدررفت منابع و اتلاف وقت همکاران و والدین می ­شود.

 

دکتر حسینی ضمن قدردانی از مساعدت و همکاری اداره کل رفاه و مدیریت مجموعه زیباکنار اظهار امیدواری کرد این برنامه بطور منظم هر سال و در فصول مختلف برگزار شود.

 

گفتنی است در این اردوی فرهنگی ورزشی علاوه بر مربیان واحد توان­بخشی خانواده­ های توان­خواهان تهران و چند مرکز استانی به همراه فرزندان توان­ خواه خود شرکت کرده بودند و برنامه­ های مفرح ومتنوع آموزشی، تفریحی، فرهنگی و ورزشی متناسب با سطوح توانایی افراد توان­خواه و والدین ایشان برگزار شد.

تاریخ انتشار: سه شنبه 15 آبان 1397

جهت ارتباط با سر دبیر می توانید از ایمیل shefa@irib.ir استفاده نمایید