افزایش مراکز درمانی طرف قرارداد با سازمان
از ابتدای سال 95 تاکنون بیش از 28 درصد مراکز درمانی، بستری، تصویربرداری، آزمایشگاهی و داروخانه طرف قرارداد مرکز بهداشت و درمان سازمان افزایش یافته است.

 

دکتر حسینی مدیرکل مرکز بهداشت و درمان سازمان با اعلام این خبر گفت: به منظور تسهیل در دریافت انواع خدمات درمانی و بستری و با عنایت به تقاضاهای مکرر همکاران ارجمند سازمان، شورای اسناد و قراردادهای این مرکز با گسترش و انعقاد قرارداد با مراکز درمانی معتبر و با کیفیت بالا موافقت و موضوع در دستور کار قرار گرفت.

 

وی افزود: بیمارستانهای بهمن، ابن سینا، تهران، تخت جمشید کرج، بیمارستان محب کوثر، بیمارستان مهر، بیمارستان صارم و بیمارستان شفاء پردیس از جمله بیمارستان هایی هستند که در ارزیابی های اولیه تخصصی و کیفیت خدمات درمانی و هتلینگ بالاترین امتیاز را گرفتند و به جمع مراکز درمانی طرف قرارداد سازمان پیوستند.


وی افزود در قراردادهای جدید تعداد زیادی درمانگاه شبانه روزی، مراکز تصویربرداری، پرتودرمانی، پرتونگاری و داروخانه نیز در مناطق مختلف تهران با پراکنش متناسب با محل سکونت همکاران سازمانی نیز به مراکز طرف قرارداد سازمان اضافه شدند.


دکتر حسینی همچنین از انعقاد قرارداد با کلینیک های درمانی مربوط به شهرداری در کلیه مناطق شهری و نیز تعدادی کلینیک دندانپزشکی درجه 1 در سطح شهر تهران و کرج نیز خبر داد و تصریح کرد: همکاران ارجمند با مراجعه به سایت اطلاع رسانی شِفا وابسته به مرکز بهداشت و درمان سازمان (shefa.irib.ir) می توانند از مراکز درمانی طرف قرارداد مطلع شوند.

 

 

پیوستها

تاریخ انتشار: یکشنبه 23 آبان 1395

جهت ارتباط با سر دبیر می توانید از ایمیل shefa@irib.ir استفاده نمایید