ارائه خدمات دندانپزشکی به همکاران قراردادی و پیمانی دارای بیمه پارسیان
مدیرکل مرکز بهداشت و درمان سازمان از راه اندازی بخش دندان پزشکی برای کارکنان قراردادی و پیمانی و بخش ارتودنسی برای تمامی همکاران خبر داد.

 

دکتر سیدحمید حسینی گفت: همکاران قراردادی و پیمانی سازمان که بیمه تأمین اجتماعی بوده و از بیمه تکمیلی پارسیان برخوردار هستند از چهارم اسفند می توانند از خدمات دندان پزشکی و ارتودنسی مرکز بهداشت بهره مند شوند.

 

وی افزود: این خدمات همه روزه به غیر از پنجشنبه ها و ایام تعطیل از ساعت 18 تا 23 یعنی شیفت های عصر و شب به همکاران قراردادی و پیمانی دارای بیمه تکمیلی پارسیان و خانواده ایشان ارائه خواهد شد.

 

دکتر حسینی با اشاره به اینکه ارتودنسی از جمله گران ترین خدمات دندان پزشکی است، گفت: فقدان بخش ارتودنسی یکی از دغدغه های مرکز بهداشت و درمان و از طرفی نیاز مبرم کارکنان سازمانی بود که با راه اندازی این بخش، کارکنان رسمی و خانواده ایشان نیز می توانند در شیفت صبح علاوه بر خدمات دندان پزشکی از خدمات ارتودنسی نیز برخوردار شوند.

 

مدیرکل مرکز بهداشت و درمان تصریح کرد: کارکنان سازمان فقط با پرداخت یک سوم یا یک چهارم نرخ ارتودنسی موجود در جامعه می توانند از خدمات ارتودنسی مرکز بهداشت و درمان، آن هم با کیفیتی به مراتب بالاتر از بیرون، بهره مند شوند.

 

دکتر حسینی با بیان اینکه این اقدام به منظور برقراری عدالت در سلامت کارکنان صداوسیما صورت گرفته، ادامه داد: قبلاً از لحاظ قانونی نمی توانستیم خدمات درمانی به همکاران قراردادی و پیمانی ارائه کنیم که با مذاکرات متعدد با سازمان تأمین اجتماعی، دستور و پیگیری های مستقیم معاون منابع مالی و سرمایه انسانی، تعامل و همکاری مسئولانه اداره کل های منابع انسانی، امور رفاهی و اجتماعی و ذیحسابی امور مالی سازمان این مهم فراهم شد.

 

مدیرکل مرکز بهداشت و درمان در پایان گفت: ارائه خدمات دندان پزشکی به همکاران قراردادی و پیمانی، گام نخست این مرکز برای برقراری عدالت سلامت است و سعی می شود در سال آینده به شرط فراهم شدن زیرساخت های لازم، تمام کارکنان قراردادی و پیمانی سازمان که از بیمه تکمیلی پارسیان برخوردار هستند بتوانند از تمام خدمات درمانی و پزشکی این مرکز بهره مند شوند.

 

یادآور می شود با توجه به برقراری سیستم برخط (آنلاین) برای مراجعه به بخش دندان پزشکی، نیاز به دریافت معرفی نامه از بیمه پارسیان نبوده و فقط همراه داشتن کارت شناسایی سازمانی و دفترچه درمانی تأمین اجتماعی الزامی است.

 

تاریخ انتشار: دوشنبه 6 اسفند 1397

جهت ارتباط با سر دبیر و مسئول سایت می توانید با شماره تلفن 85502135 تماس بگیرید.